1.līgas jaunumi.

1.līgas jaunumi.

Pagājušajā nedēļā no treniņnometnes atgriezās mūsu 1.līgas komanda, kura bija devusies uz Lietuvas pilsētu – Palangu, pavadot tur 10 dienas.

Galvenais mērķis bija sagatavoties šīs sezonas sākumam, kā arī pārbaudīt jaunos spēlētājus, kuri pievienojās RFS komandai tikai šogad.

Katru dienu notika 3 treniņi un vēl papildus mūsu puiši piedalījās Lietuvas organizētā pārbaudes turnīrā, kurā ieguva godpilno 3. vietu. Pirmā spēlē RFS komandai bija pret principiālu pretinieku – FK Liepāju, kurā diemžēl nācās piekāpties ar rezultātu 0:2. Nākamajā spēlē mūsējie tikās ar Lietuvas komandu – FK ŠILUTĖ, spēle beidzās ar draudzīgu neizšķirtu, lai gan spēles laikā bija daudz asumu un vārtu gūšanas iespēju, abas komandas bija ar līdzīgiem spēka samēriem, kas arī atspoguļojās rezultātā 0:0. Trešajā spēle RFS komanda mērojās spēkiem ar stipro Lietuvas U-18 izlasi, sīvā cīņā tomēr sāpīgs zaudējums 2:4. Pēdējā spēle mūsu audzēkņiem izvērtās par svarīgāko visā turnīrā, jo uzvaras gadījumā RFS ierindotos 3. vietā. Mūsu puiši parādīja raksturu un psiholoģisko noturību, un iespējams arī dusmas par pagājušajām spēlēm bija galvenā motivācija pēdējā spēlē aiziet no laukuma kā uzvarētājiem, kas mūsējiem arī izdevās, pārliecinoša uzvara pār FK Palanga 3:0 un bronzas medaļas nopelnītas. Prieks par paveikto ir gan spēlētājiem, gan treneriem, ne tikai par turnīra rezultātiem, bet arī par lielo atdevi un gribasspēku visā treniņu procesā.

2014-03-26T12:40:20+02:00
Go to Top