RFS atklātie turnīri 2016. gads

RFS atklātie turnīri 2016. gads2016-12-10T09:00:52+03:00
10. septebmrī – 2007. gada komandām. Turnīra reglaments.

Komandas: RFS-White, RFS- Blue, RFS/2008, FS Daugava, Fariona FK, Academ

SPĒĻU KALENDĀRS U-9 GRUPĀ:

Laukums A 1/2 Laukums B 1/2
11:30 RFS-Blue -Fariona FK 11:30 Academ-RFS-White
12:00 RFS/2008-FS Daugava 12:00 RFS-Blue -Academ
12:30 Fariona FK-FS Daugava 12:30 RFS-White-RFS/2008
13:00 Academ-Fariona FK 13:00 RFS/2008- RFS-Blue
13:30 FS Daugava-Academ 13:30 RFS-White- RFS-Blue
14:00 FS Daugava-RFS-White 14:00 RFS/2008-Fariona FK
14:30 Fariona FK-RFS-White 14:30 Academ-RFS/2008
15:00 RFS-Blue -FS Daugava
15:30 Apbalvošana
17. septebmrī – 2006. gada komandām. Turnīra reglaments.

SPĒĻU KALENDĀRS U-10 GRUPĀ:

Laukums A 1/2 Laukums B 1/2
12:30 RFS – FARIONA FK 12:30 ACADEM – AFA OLAINE
13:00 SC MARŪPE – FS DAUGAVA 13:00 RFS – ACADEM
13:30 FARIONA FK – FS DAUGAVA 13:30 AFA OLAINE – SC MARŪPE
14:00 ACADEM – FARIONA FK 14:00 SC MARŪPE – RFS
14:30 FS DAUGAVA – ACADEM 14:30 AFA OLAINE – RFS
15:00 FS DAUGAVA – AFA OLAINE 15:00 SC MARŪPE – FARIONA FK
15:30 FARIONA FK – AFA OLAINE 15:30 ACADEM – SC MARŪPE
16:00 RFS – FS DAUGAVA
16:30 APBALVOŠANA
25. septebmrī – 2005. gada komandām. Turnīra reglaments.

SPĒĻU KALENDĀRS U-11 GRUPĀ

Laukums A 1/2 Laukums B 1/2
11:30 RFS-Blue-LBFK Daugava 11:30 SC Marūpe-RFS-White
12:00 FK Olaine-JFC Skonto 12:00 RFS-Blue-SC Marūpe
12:30 LBFK Daugava-JFC Skonto 12:30 RFS-White-FK Olaine
13:00 SC Marūpe-LBFK Daugava 13:00 FK Olaine-RFS-Blue
13:30 JFC Skonto-SC Marūpe 13:30 RFS-White-RFS-Blue
14:00 JFC Skonto-RFS-White 14:00 FK Olaine-LBFK Daugava
14:30 LBFK Daugava-RFS-White 14:30 SC Marūpe-FK Olaine
15:00 RFS-Blue-JFC Skonto
15:30 Apbalvošana

Komandas: RFS-White, AFA-Olaine, Academ, SC Mārupe, FS Daugava, Fariona FK

09. oktobrī – 2004. gada komandām. Turnīra reglaments.

SPĒĻU KALENDĀRS U-12 GRUPĀ

Laukums A
11:30 RFS-Blue-LBFK Daugava
12:00 Corona-FS Daugava
12:30 LBFK Daugava-RFS-White
13:00 RFS-Blue-FS Daugava
13:30 RFS-White-Corona
14:00 FS Daugava-LBFK Daugava
14:30 RFS-White-RFS-Blue
15:00 Corona-RFS-Blue
15:30 FS Daugava-RFS-White
16:00 LBFK Daugava-Corona
16:30 Apbalvošana

Komandas: RFS-White, RFS- Blue, Corona, FS Daugava, LBFK Daugava