Plats solis pretim čempionu titulam.

Ilgi gaidītā cīņa starp principiālākajiem pretiniekiem RFS un FK Liepāju, tiešām no malas izskatījās kā cīņa, kas līdz spēles beigām iespējams izgāja no rāmjiem, jo meiteņu emocijas un vēlme uzvarēt bija milzīga. 4.min. Kristīne Girzda  no stūra iesita vārtus vēlāk Renāte Fedotova nopelnīja 11 m soda sitienu, un  pati arī viņu realizēja   un rezultāts jau ir 2:0.

Bet ar to spēle nebeidzās, tā tikai palika rupjāka. Tiesnesis atļāva spēlēt agresīvi, pēc zaudētajiem vārtiem Liepāja kontrolēja bumbu, pēdējās 10. min 1.puslaika RFS iespieda pretinieku savā laukuma pusē un veidoja bīstamus uzbrukumus, kas diemžēl nesekmējās ar gūtiem vārtiem.

2.puslaiks iesākās ar rupjiem pārkāpumiem un milzīgu FK Liepājas vēlmi atgūt zaudētos vārtos, un iespējams tieši šajā brīdī spēle izgāja no sportiskajiem rāmjiem rupju pārkāpumu virkne, un tiek gūta ļoti nepatīkama trauma vienai no RFS spēlētājām, kura tiek aizvesta ar ātrās palīdzībā mašīnu uz slimnīcu. Vēl pēc 2min par otro dzelteno kartīti tiek noraidīta RFS aizsardze. Cīņa turpinās, tiek nozīmēts šaubīgs soda sitiens uz mājinieku vārtiem, kas netiek realizēta, rezultāts paliek nemainīgs. Tiesnesis vairs nežēlo liepājnieces un par sitienu pa seju ar sarkano kartīti no laukuma noiet arī viena no Liepājas vadošajām uzbrucējām. Neskatoties uz nesportisko spēli, RFS notur pārsvaru un sper platu soli uz 4.čempionu titulu. Apsveicam Rīgas Futbola skolas spēlētājas, pateicamies skatītājiem un novēlam turpināt iesākto, un neapstaties pie panākumiem.