Latvijas čempionāts telpu futbolā 2013 Sievietēm/meitenēm

Latvijas čempionāts telpu futbolā 2013 Sievietēm/meitenēm

1998.g.dz. un vecākas

1999./00.g.dz.

2001/02.g.dz.

2003./04.g.dz.

1. Rēzekne/Rāzna Rēzekne/Rāzna Rēzekne/Rāzna FS Metta/OSC
2. FK Ventspils/Cerība Preiļu BJSS RFS RFS
3. SK Imanta SK Imanta/UVS SK Imanta SK Imanta 04
4. FK Olaine Rēzeknes nov/Malta Preiļu BJSS
5. RFS RFS Rēzeknes nov./Malta
6. RFS 2 Jelgavas nov. FS Metta/OSC
7. RFS 3 Talsi
8. SK Selga
9. UVS/SK Imanta
10. Skonto/46.vsk.
11. Preiļu BJSS
12. Pļaviņas DM
13. SK Liepājas Metalurgs
14. SK Liepājas Metalurgs 2
15. Valmiera
16. Valmiera 2
1.sabraukumsA grupa20.janv. Ventspils plkst.10:00

B grupa 27.janv. Preiļi

Plkst.10:00

2.sabraukums

A grupa 17.febr.Lapmešciems plkst.10:00

B grupa 10.febr.Valmiera

3.sabraukums

A grupa

Marts

B grupa

Marts

1.sabraukums24.februārī, Rēzekne plkst.11:002.sabraukums

marts, Rīga

1.sabraukums3.februārī, Rīga OSC plkst.10:002.sabraukums 10.marts Preiļi plkst.11:00 1.sabraukums Rīga 16.februārī, OSC plkst.13:002.sabraukums Rīga 9.marts, OSC plkst.13:00

 

1998.g. un vecākās

A grupa B grupa
LiepājaLiepāja 2Ventspils

Skonto

RFS 2

RFS 3

RFS

SK Selga

1 Preiļi2 Pļaviņas3 Valmiera

4 Valmiera 2

5 FK Olaine

6 Rēzekne

7 SK Imanta

8 UVS/SK Imanta

9 Robežsardzes koledža

 

 

A grupa
20.janvāris Ventspils
10:00 SK Liepājas Metalurgs – SK Selga
10:25 SK Liepājs Metalurgs 2 – RFS
10:50 FK Ventspils – RFS 3
11:15 Skonto – RFS 2
11:40 RFS – FK Ventspils
12:05 SK Selga – RFS 2
12:30 RFS 3 – Skonto
12:55 SK Liepājas Metalurgs – SK Liepājas Metalurgs 2
13:20 RFS 2 – RFS 3
13:45 SK Liepājas Metalurgs 2 – SK Selga
14:10 FK Ventspils – SK Liepājas Metalurgs
14:35 Skonto – RFS
15:00 SK Selga – RFS 3
15:25 RFS – RFS 2
15:50 SK Liepājas Metalurgs – Skonto
16:15 SK Liepājas Metalurgs 2 – FK Ventspils

17.februāris Lapmešciems
10:00 FK Ventspils – SK Selga
10:25 Skonto – SK Liepājas Metalurgs 2
10:50 RFS 2 – SK Liepājas Metalurgs
11:15 RFS 3 – RFS
11:40 FK Ventspils – Skonto
12:05 SK Selga – RFS
12:30 SK Liepājas metalurgs – RFS 3
12:55 SK Liepājas metalurgs 2 – RFS 2
13:20 Skonto – SK Selga
13:45 RFS 2 – FK Ventspils
14:10 RFS 3 – SK Liepājas Metalurgs 2
14:35 RFS – SK Liepājas Metalurgs

B grupa
27.janvāris Preiļi

10:00 Pļaviņas DM – Robežsardzes koledža
10:25 FK Olaine – Rēzekne
10:50 Valmiera 2 – SK Imanta
11:15 Valmiera – UVS/Imanta
11:40 Preiļu BJSS – Pļaviņas DM
12:05 SK Imanta – FK Olaine
12:30 UVS/Imanta – Valmiera 2
12:55 Robežsardzes koledža – Valmiera
13:20 Preiļu BJSS – Rēzekne
13:45 Valmiera – Valmiera 2
14:10 Robežsardzes koledža – SK Imanta
14:35 Pļaviņas DM – FK Olaine
15:00 UVS/Imanta – Rēzekne
15:25 Robežsardzes koledža – FK Olaine
15:50 Preiļu BJSS – Valmiera 2
16:15 Pļaviņas DM – Valmiera
16:40 Rēzekne – SK Imanta
17:05 Preiļu BJSS – UVS/Imanta
17.februāris Valmieras nov.(Rubene)
10:00 Valmiera 2 – Pļaviņas DM
10:25 FK Olaine – Preiļu BJSS
10:50 Rēzekne – Robežsardzes koledža
11:15 SK Imanta – UVS/Imanta
11:40 FK Olaine – Valmiera
12:05 Rēzekne – Pļaviņas DM
12:30 SK Imanta – Preiļu BJSS
12:55 FK Olaine – Valmiera
13:20 UVS/Imanta – Robežsardzes koledža
13:45 Pļaviņas DM – SK Imanta
14:10 Valmiera – Rēzekne
14:35 Valmiera 2 – FK Olaine
15:00 UVS Imanta – Pļaviņas DM
15:25 SK Imanta – Valmiera
15:50 Robežsardzes koledža – Preiļu BJSS
16:15 Rēzekne – Valmiera 2
16:40 FK Olaine – UVS/Imanta
17:05 Valmiera 2 – Robežsardzes koledža

2016-12-10T09:01:05+02:00