Bez pagātnes nav nākotnes | Ieskats statistikā | 1973.gads

1973. gadā Jaunatnes kausā 15-16 gadus jaunie futbolisti stājās pretī Azerbaidžānas, Ļeņingradas, Kazahstānas, Maskavas un Uzbekistānas komandām. Piedzīvojot 4 zaudētas spēles un gūstot uzvaru vien pār Azerbaidžānas komandu. No RFS jauniešu izlases sastāvā tika iekļauti sekojoši spēlētāji: V.Žuks, L.Nukša, J.Andrejevs, I.Dubrovins, I.Zarāns, O.Rogačevs, A.Jurins, O.Antiļskijs, A.Pučkovskijs, S.Skladovs, A.Koročkins un G.Samarins. Komandas treneri – D.Kurbatovs un V.Ulbergs.

Latvijas Republikas jaunatnes čempionātā piedalījās 23 komandas, kas tika sadalītas 3 apakšgrupās. Noslēgumā labākās komandas izspēlēja finālturnīru, pirmo vietu ieguva Darba Rezerves komanda, taču mūsu komanda trenera D. Kurbatova vadībā ierindojās 2. vietā. Bronzas godalgu ieguva “Ķīmiķis” komanda no Daugavpils.

Sacensībās starp sporta skolu komandām arī palikām otrie un līdzīgi kā Latvijas Republikas jaunatnes čempionātā piekāpāmies Darba Rezerves komandai.

Savukārt Rīgas Jaunatnes čempionātā RFS 70 komandu konkurencē pārliecinoši ierindojās 1. vietā.

Svarīgi atzīmēt, ka 1973. gadā mūsu skola organizēja savu jauniešu turnīru, kurā piealījās 20 komandas, labākie turnīrā izrādījās mūsu jaunie sportisti, bet 2. vietu ieņēma VEF komanda. Turnīru organizēja RFS treneri – K.Maisītājs un L.Veinbergs.

2018-07-11T18:00:58+03:00